BMW GROUP ROMÂNIA

Alexandru Bora
Corporate and Fleet Sales Manager
Bucureşti - Ploieşti 42-44
Building B, 3rd fl.
013696 Bucharest
Fax: +40 213 041599
Mob: +40 730 602197
Mail: alexandru.bora@bmwgroup.com 

 

Catrinel Tudor
Key Account Manager
Bucureşti - Ploieşti 42-44
Building B, 3rd fl.
013696 Bucharest
Fax: +40 213 041599
Mob: +40 737 088 084
Mail: catrinel.tudor@bmwgroup.com

AUTOMOBILE BAVARIA BĂNEASA

Dealer BMW

Cristian Bednar
Director Vânzări/ Sales Manager
Sos. Bucureşti - Ploieşti nr. 53A
013685 Bucureşti
Tel.: + 40 (0)21 - 200 62 63/64
Fax: + 40 (0)21 - 233 29 20
Mobil: + 40 723 34 68 55
Mail: c.bednar@automobilebavaria.ro

AUTO COBĂLCESCU

Dealer autorizat BMW

Răzvan Preoteasa
Sales Manager
Splaiul Unirii 311, Bucureşti
Mobil: +40-759.028.029
E-mail: razvan.preoteasa@bmw-autocobalcescu.ro/ raluca.radulescu@autocobalcescu.ro

MHS MOTORS

Automobile Bavaria Group

Ciprian Bercea
Director General
Bd. Iuliu Maniu nr. 592
061129 Bucureşti
Tel: +40 372 112 500
Mobil: + 40 722 354864
Mail: c.bercea@bmw-mhs.ro/ c.bercea@automobilebavaria.ro

CONTEMPO CARS

Dealer BMW

Gheorghe Creangă
Branch Manager
Calea Bucureşti nr. 33
505600 Săcele - Braşov
Tel.: + 40 268 - 33 86 45
Mobil: + 40 722 670306
Mail: george.creanga@contempocars.ro

AUTOTRANSILVANIA CLUJ

Dealer BMW

Laurenţiu Bota
Sales Manager
Str. Avram Iancu nr. 396-398
407280 Floreşti, Cluj-Napoca
Tel: +40 264 275 010
Fax: +40 264 275 030
Mobil: +40 722 804 974
Mail: laurentiu.bota@autotransilvania.ro

BAVARIA MOTORS

Dealer BMW

Ing. Costel Libu
Executive Manager
DN2A Km 201+880
905900 - Ovidiu, Constanţa
Tel.: + 40 241 559 970
Mobil: + 40 726 704 444
Fax: + 40 241 559 975
Mail: costel.libu@bavariamotors.ro/ denise.panescu@bavariamotors.ro

GRUP WEST PREMIUM

Dealer autorizat BMW

Pongrac Kacso
Sales Manager
Calea Clujului nr. 300
410553 Oradea - BH
Tel: +4 0259 477 796
Mobile: +4 0746 234 001

GROUP WEST MOTORS

Dealer autorizat BMW

Áron Márton
General Manager
Aurel Vlaicu 119
440122 Satu Mare
Tel: +40 261 715 580
Mobil: +40 740 044 400
E-mail: aron.marton@bmw-groupwestmotors.ro

PROLEASING MOTORS

Dealer BMW

Alex Manole
Sales Manager
Șoseaua Ploiești - Buzău nr. 505 DN1B
107070 Blejoi, Prahova
Tel.: + 40 244 407 352
Mobil: + 40 731 039 661
Fax: + 40 244 529 426
Mail: amanole@proleasing.ro

CONTEMPO CARS SIBIU

Dealer BMW

Eduard Icu
Sales Manager
Strada Europa Unită nr. 2
550052 Sibiu
Tel.: + 40 269 259 950
Fax: +40 269 259 951
Mobil: + 40 723570006
Mail: eduard.icu@automobilebavaria.ro

BANAT CAR

Dealer BMW

Răzvan Bizian
Reprezentant Vânzări / Sales Representative 
Calea Lugojului 74, Ghiroda
307200 Timiş
Tel.: + 40 (0)256 22 88 81
Mobil: + 40 727 32 34 50
Mail: razvan.bizian@banatcar.ro